مشاور مدیریت
مدیریت محترم؛ برای هر مساله ای راه حلی وجود دارد خوشحال خواهم شد در یافتن راه حل ها با شما همراه باشم. ؛تفکر - تلاش - توکل؛
مهر 1394
ش ی د س چ پ ج
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
بایگانی
موضوع بندی

 

پنج‌شنبه 28 خرداد 1388
رضایی: چرا آمار صندوق ها بعد از ۵ روز اعلام نمی شود

محسن رضایی روز گذشته در نامه ای خطاب به وزیر کشور نسبت به تعلل کم سابقه آن وزارت خانه در ارائه آمار تفصیلی صندوق های رای به نماینده قانونی وی، اعتراض کرد و آن را زمینه ساز از بین رفتن حق نامزدها برای شکایت قانونی دانست.به گزارش مهر، در بخشی از این نامه آمده است: احتراما، به اطلاع می رساند با وجود تقاضاهای مکرر نمایندگان این جانب و نامه رسمی به رئیس جمهور و با گذشت پنج روز از انتخابات، تاکنون اطلاعات مربوط به نتایج شمارش صندوق ها که اولین و ابتدایی ترین حق کاندیدا است، در اختیار این جانب قرار نگرفته است.

لذا با توجه به این که تاخیر کم سابقه پنج روزه ستاد انتخابات کشور در ارائه نتایج شمارش آراء صندوق ها، بعد از اعلام نتایج کلی انتخابات، موجب ایجاد شائبه عددسازی در صندوق ها برای تطبیق با نتایج کلی حوزه های انتخابیه شده است، انتظار می رود که حداکثر تا پایان وقت اداری امروز (روز گذشته) نسبت به تحویل اطلاعات شمارش صندوق های رای اقدام نمایید. اصل خبر اینجا است. 

همچنین محسن رضایی اعلام کرد مستنداتی در مورد کدهای ملی شهروندان ایرانی دارد که حکایت از آرای سه و نیم میلیونی او دارد، خبرنگار انتخاب به نقل از یک منبع نزدیک به او به اطلاعات تازه ای دست پیدا کرد.
این منبع مطلع گفت: محسن رضایی تا بعد از ظهر روز گذشته موفق به جمع آوری اطلاعاتی شده که حکایت از آن دارد که 900 هزار ایرانی (با استناد به کدملی) تایید کرده اند که به محسن رضایی رای داده اند.این در حالی است که آرا ی محسن رضایی کمتر از 650 هزار از سوی وزارت کشور اعلام شده است. اصل خبر اینجا است.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 1106950


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها
 

| تماس با من  |Powered by WebGozar


 

مشاهده نسخه معرفی کتاب زنده پیاده سازی ایزو 9001