X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
مشاور مدیریت
مدیریت محترم؛ برای هر مساله ای راه حلی وجود دارد خوشحال خواهم شد در یافتن راه حل ها با شما همراه باشم. ؛تفکر - تلاش - توکل؛
مهر 1394
ش ی د س چ پ ج
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
بایگانی
موضوع بندی

 

چهارشنبه 30 دی 1388
مجموعه تصاویر نظام آراستگی محیطی - 5S

مشاور مدیریت آلبوم تصاویر نظام آراستگی محیطی 5S را منتشر کرد. مجموعه تصاویر مرتبط با مقوله نظام آراستگی محیطی 5S برای اولین بار در وب سایت مشاور مدیریت منتشر گردید. این مجموعه تصاویر از منابع مختلف گردآوری شده است و برای مدیرانی که تصمیم دارند نظام آراستگی محیطی را در محل سازمان خود طرحریزی و پیاده سازی نمایند مورد استفاده قرار خواهد گرفت. سایر آلبوم های مشابه و مرتبط با مقوله سیستم های مدیریت نیز در دست تدوین است که به زودی منتشر خواهد گردید. برای دانلود این آلبوم اینجا کلیک کنید.


سه‌شنبه 29 دی 1388
مرکز تامین کالا و خدمات مدیران (معرفی وب سایت)

جمعی از مدیران اداری و بازرگانی و شبکه گسترده‌ای از تامین‌کنندگان و ناشرین و فروشندگان در اداره این مرکز به ما کمک می‌نمایند. ما بر آن هستیم که از تکنولوژی روز استفاده نماییم و دغدغه خاطر مدیران را برای تامین آنچه که برای کارهای روزمره خود نیاز دارند کم کنیم. ما یک همکار بیرونی شرکت‌ها و سازمان‌ها هستیم.  


سه‌شنبه 29 دی 1388
الگویی برای ارزیابی عملکرد هیئت‌‌های مدیره

 

صاحب‌نظران و متخصصان حوزه حاکمیت سازمانی،بر این باورند که یکی از اصول مهم حاکمیت اثربخش، ارزیابی عملکرد هیئت‌مدیره به‌طور مستمر است. امروزه هیئت‌های ‌مدیره ، به‌عنوان عنصر کلیدی در مثلث حاکمیت شرکت، نقشی اساسی در هدایت و پیشبرد سازمانها برعهده دارند. اکنون دیگر در شرکتها و یا سازمانها داشتن هیئت‌مدیره ناکارآمد و با قابلیت اندک، قابل قبول نیست، بلکه حضور هیئت مدیره ای شایسته در رهبری سازمان، می تواند عامل اطمینان بخشی در تمایز و بقای سازمان باشد.
در این مقاله به موضوع ارزیابی عملکرد هیئت مدیره پرداخته شده است و پس از مرور مطالعات و پژوهشهای صورت گرفته در این حوزه، چارچوب کلی ارزیابی عملکرد هیئت‌های مدیره در یک فرایند هفت مرحله‌ای به همراه الگو‌های مربوطه تشریح شده است. خود­ارزیابی اعضای هیئت‌مدیره، علاوه بر فرایند کلی ارزیابی، بخش دیگری از مقاله است که به همراه یک الگو ارائه شده است. هیئت‌های مدیره با ارزیابی درست خود معیارهای ارزشمندی به دست می‌آورند که قادر خواهند بود فعالیت‌های خود را اولویت‌بندی و برای رشد و تعالی‌ برنامه‌ریزی کنند. ادامه ...


دوشنبه 28 دی 1388
تحلیل های سه گانه در نیاز سنجی آموزشی

نتایج پژوهش ها نشان می دهند که توجه به آموزش و بهسازی نیروی انسانی، افزایش بهره وری را به دنبال دارد .برای مثال: در سال 2004 پس از سنجش اثر بخشی دوره های آموزشی در شرکت موتورلا مشخص شد که هر یک دلار سرمایه گذاری در آموزش کارکنان 33 دلار بازده به همراه داشته است . بررسی دیگر درسال 2006 نشان از آن دارد که بسیاری از سازمانهای امریکایی افزایش هفت درصدی بودجه های آموزشی شان رانسبت به سال گذشته، گزارش کرده اند و اذعان داشتند که حدود 2/1 دلارصرف آموزش هر کارآموز می کنند.آنها مبلغی بالغ بر 55.8 بیلیارد دلار در این سال صرف آموزش و بهسازی نیروهای انسانی خود کرده اند. (Training magazine ,2007:21 )
نبود اثربخشی لازم برنامه‌های آموزشی، نامشخص بودن تاثیر آموزش در سوددهی شرکت و مسائلی از این دست، مدیران را با نوعی تردید و دو دلی در مورد اثربخشی برنامه های آموزشی و نیز تمایل آنها برای افزایش سرمایه‌گذاری های آموزشی روبرو ساخته است. به گونه‌ای که به نظر می‌رسد یکی از عوامل اصلی ناکارامدی این آموزشها، عدم اتخاذ رویکرد سیستماتیک و بی توجهی و یا کم توجهی نسبت به هریک از گام های فرایند آموزش است که در (شکل 1) نشان داده شده است (عیدی‌، اکبر 1387 : 5). ادامه . . .


یکشنبه 27 دی 1388
گردشگری مجازی یزد

امروز یکی از دوستان لینک خیلی جالبی واسم فرستاد که حیفم اومد بقیه بی نصیب باشند.  این لینک گردشگری مجازی در استان یزد است. 


شنبه 26 دی 1388
نظر سنجی مشاور مدیریت

 

مدیر گرامی: در صورت صلاحدید مقرر فرمایید نقطه نظرات حضرتعالی در خصوص میزان کارآیی و اثربخشی وب سایت مشاور مدیریت با تکمیل این فرم نظر سنجی به اطلاع اینجانب رسانده شود. 


شنبه 26 دی 1388
فصلنامه مدیریت پروژه (معرفی وب سایت)


1 2 3 4 5 >>
برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 1109537


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها
 

| تماس با من  |Powered by WebGozar


 

مشاهده نسخه معرفی کتاب زنده پیاده سازی ایزو 9001