X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
مشاور مدیریت
مدیریت محترم؛ برای هر مساله ای راه حلی وجود دارد خوشحال خواهم شد در یافتن راه حل ها با شما همراه باشم. ؛تفکر - تلاش - توکل؛
مهر 1394
ش ی د س چ پ ج
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
بایگانی
موضوع بندی

 

پنج‌شنبه 31 مرداد 1387
هالیوود و دل درد

در یک برنامه رادیویی با یک رهبر ارکستر، به نام «آندره پروین» مصاحبه می شد.

مصاحبه کننده از او پرسید: «چرا درست در زمانی که آن طور با مهارت کار می کردی و دنیا را زیر پای خود داشتی، هالیوود و کار ساختن موسیقی فیلم را رها کردی؟»

«پروین» جواب می دهد: «زیرا رفته رفته به جایی رسیده بودم که هنگام برخواستن از خواب (از اضطراب) دل درد نداشتم و دیگر درباره تواناییهایم نامطمئن نبودم.»

منبع: راهکار مدیریت


سه‌شنبه 29 مرداد 1387
وبلاگ نویسی مدیران سرویس های وبلاگ

آشنایی با مدیران سرویس ها از طریق وبلاگ های آنها جذابیت زیادی برای کاربران این سرویس ها دارد. در اینجا با وبلاگ های مدیران سرویس های وبلاگ فارسی برتر آشنا می شویم:

1 - پرشین بلاگ (مهدی بوترابی، راد دانش، حسین شرفی ، پارسا فاتحی، روح الله هاشمی طاهری، انسیه پولادزاده ، آیدین مصطفی زاده )
2 - بلاگفا (علیرضا شیرازی)
3 - بلاگ اسکای (مسعود چنگیزی و مرتضی توکلی)
4 - میهن بلاگ (رضا نجفی و علیرضا عسگری)
5 - پارسی بلاگ (سید محمدرضا فخری)

البته بعضی از مدیران سرویس های وبلاگ ها ، ترجیح می دهند مطالب خود را فقط در وبلاگ admin یا news سرویس خود به روز کنند. و بعضی دیگر نیز بیش از یک وبلاگ دارند که با جستجوی نام آنها در گوگل میتوانید سایر سایت ها و وبلاگ هایی را که در آنها فعالند پیدا کنید.

پذیرش مدیریت یک سرویس وبلاگ، به منزله وبلاگ نویس بودن این افراد نیست. اما تعدادی از این مدیران در زمره وبلاگ نویسان فعال نیز قرار دارند و بعضی نیز کمتر به وبلاگ نویسی علاقه نشان می دهند و ترجیح می دهند در زمینه سمت مدیریتی خود فعالیت داشته باشند.


دوشنبه 28 مرداد 1387
دولت الکترونیک و تاثیر آن بر بهره وری

کلیک کنید.

پیشرفت علم در دنیای امروز ، سطح رفاه زندگی را بالا برده و موجب افزایش انتظارات ذی نفعان از دولت شده است.مقوله دولت الکترونیکی جدا از مزایای فراوان آن، در دنیای امروز، به گفته صاحبنظران نه یک انتخاب بلکه سالهاست که به صورت یک الزام در آمده است.

با توجه به اهمیت بالای بهره وری، در این نوشتار سعی بر آنست، ضمن شرحی در باره دولت الکترونیک، تاثیر آن بر بهره وری در سطح خرد و کلان بررسی گردد.اصل مقاله اینجا است.


شنبه 26 مرداد 1387
ضربدر ۵۰۰۰۰ هزار دلاری

مهندسی بود که در تعمیر دستگاه های مکانیکی استعداد و تبحر داشت. او پس از 30 سال خدمت صادقانه با یاد و خاطری خوش باز نشسته شد. دو سال بعد، از طرف شرکت درباره رفع اشکال به ظاهر لاینحل یکی از دستگاه های چندین میلیون دلاری با او تماس گرفتند. آنها هر کاری که از دستشان بر می آمد انجام داده بودند و هیچ کسی نتوانسته بود اشکال را رفع کند.

بنابراین، نومیدانه به او متوسل شده بودند که در رفع بسیاری از این مشکلات موفق بوده است. مهندس، این امر را به رغبت می پذیرد. او یک روز تمام به وارسی دستگاه می پردازد و در پایان کار، با یک تکه گچ علامت ضربدر روی یک قطعه مخصوص دستگاه می کشد و با سربلندی می گوید: «اشکال اینجاست!»

آن قطعه تعمیر می شود و دستگاه بار دیگر به کار می افتد. مهندس دستمزد خود را 50000 دلار معرفی می کند. حسابداری تقاضای ارائه گزارش و صورتحساب مواد مصرفی می کند و او بطور مختصر این گزارش را می دهد: «بابت یک قطعه گچ: 1 دلار و بابت دانستن اینکه ضربدر را کجا بزنم: 49999 دلار»

منبع : راهکار مدیریت


پنج‌شنبه 24 مرداد 1387
مرخصی اجباری

دو مدیر در رابطه با چگونگی مقابله با مشکلات کاری خود با هم صحبت می کردند.

اولی: من روش جدیدی را از سال قبل شروع کرده ام و اصرار دارم هر کدام از کارمندانم هر سه ماه یکبار دست کم یک هفته به مرخصی اجباری برود.

دومی: دلیل این کار چیست؟

اولی: برای اینکه به این ترتیب تشخیص بدهم بدون وجود کدامیک از آنان می توان کارها را سر و سامان داد!

منبع: ماهنامه افق رسانه


چهارشنبه 23 مرداد 1387
اولین کنفرانس ملی خلاقیت شناسی و نوآوری ایران


سه‌شنبه 22 مرداد 1387
همراه با المپیک شرق

کلیک کنید.


1 2 3 4 >>
برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 1109537


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها
 

| تماس با من  |Powered by WebGozar


 

مشاهده نسخه معرفی کتاب زنده پیاده سازی ایزو 9001