X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
مشاور مدیریت
مدیریت محترم؛ برای هر مساله ای راه حلی وجود دارد خوشحال خواهم شد در یافتن راه حل ها با شما همراه باشم. ؛تفکر - تلاش - توکل؛
مهر 1394
ش ی د س چ پ ج
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
بایگانی
موضوع بندی

 

شنبه 25 مهر 1394
کانال و گروه تلگرامی مشاور مدیریت
از تاریخ ۴ شهریور ۹۴ گروه تلگرامی مشاور مدیریت تشکیل شد و با حضور تعدادی از همران گرامی آغاز به کار کرد. در این گروه تلاش می‌شود با همفکری و مشارکت اعضای گروه مباحث مدیریت در سازمان ها مورد نقد و بررسی قرار گرفته و در این خصوص دانش و تجربیات مختلف به اشتراک گذاشته شود. پس از مدتی کارکرد 
پس از مدتی فعالیت به این نتیجه رسیدیم که امکان انتشار مطالب کاملا مرتبط با سیستم های مدیریت در یک گروه تلگرامی به درستی میسر نیست و به سبب آزاد بودن اعضا در بازنشر مطالب و امکان گفتگوهای دو یا چند نفره که گاه خارج از موضوع گروه بود ماموریت گروه خدشه دار می شود و از سوی دیگر اگر خواسته باشیم مرتبط اعضای گروه را کنترل کنیم تا در حیطه موضوع صحبت کرده و مطالب شان را بازنشر دهند نیاز به انرژی بیش از حدی است. بنابراین تصمیم گرفته شد در کنار گروه، کانال تلگرامی مشاور مدیریت نیز ایجاد شود. 
از تاریخ ۲۴ مهر ۹۴ کانال تلگرامی مشاور مدیریت نیز تاسیس شد. در این کانال مطالب مرتبط با سیستم های مدیریت انتشار خواهد یافت و همچنین گزیده ای از مباحث و گفتگوهای سازنده ای که در گروه تلگرامی مشاور مدیریت مطرح می شود گزیده و بازنشر خواهد شد.

برای حضور در گروه تلگرامی مشاور مدیریت اینجا کلیک کنید.

برای همراه شدن با کانال تلگرامی مشاور مدیریت اینجا کلیک کنید.


جمعه 24 مهر 1394
گفتگوهای شبانه تلگرامی
پیشنهادهای من در یک گروه تلگرامی برای بهره وری بیشتر از طرح گفتگوهای شبانه پیرامون موضوع مدیریت دانش

دوستان باسلام، برای مفید شدن بحث های هفتگی و شبانه نکاتی را پیشنهاد می کنم لطفا اظهار نظر فرمایید:
:sunflower: وقتی پای معرفی ابزارها یا ارایه راهکارها پیش میاد روی مفید یا غیرمفید بودنش تکرار حرف نداشته باشیم مثلا در بحث مستندسازی  یکی از راهکارها برون سپاری بود و دیگر استفاده از نیروهای داخلی که هر دو بسته به شرایطی در سازمان می تواند کارساز باشد و چون اصل بحث اهمیت مستندسازی بود نیاز نیست روی موثر بودن این دو راهکار بحث بیش از اندازه صورت گیرد که در این صورت به مجادله می انجامد.
:sunflower: حین بحث احترام را رعایت کنیم ولی در بحث جدی باشیم و از همدیگر رنجیده خاطر هم نشیم. این خوب نیست که پس از بحث مجازی با دلخوری به کارهای واقعی مان برگردیم. اگر این مباحثه ها نتونه به دوستی مان بیفزاید اصلا ضرورت ندارد انجام شود.
:sunflower: تعیین موضوع بحث با نظر دبیر و البته قبلا از تعیین با مشورت اعضای گروه باشد ولی وقتی دبیر و موضوع بحث تعیین شد همه به او کمک کنیم که نیتجه گیری خوبی داشته باشد.
:sunflower: دبیر بحث حتما پیش از شروع بحث با وقت گذاشتن مقدمه ای را آماده کند و اول بحث ارایه دهد که ذیل موضوع ابعاد مختلف بحث مشخص شود و در پایان نیز اگر همان موقع وقت شد که بهتر اگر نه فردای روز بحث مطالب مطرح شده را جمع بندی کرده و در قالب یک متن سرجمع ارایه نماید.

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 1109553


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها
 

| تماس با من  |Powered by WebGozar


 

مشاهده نسخه معرفی کتاب زنده پیاده سازی ایزو 9001