X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
مشاور مدیریت
مدیریت محترم؛ برای هر مساله ای راه حلی وجود دارد خوشحال خواهم شد در یافتن راه حل ها با شما همراه باشم. ؛تفکر - تلاش - توکل؛
مهر 1394
ش ی د س چ پ ج
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
بایگانی
موضوع بندی

 

دوشنبه 30 مهر 1386
از جمله دلایل بکارگیری مشاوران مدیریت

۱- آنها شایستگی هایی را ارایه می دهند که در داخل سازمان یافت نمی شود.

۲- آنها دارای تجربیات مختلفی هستند.

۳- آنها افراد حرفه ای در زمینه فعالیتی خود هستند.

۴- آنها زمان لازم برای مطالعه مشکلات را دارند.

۵- آنها قادر به ایجاد فعالیت هایی به منظور توصیه های خود هستند.


یکشنبه 29 مهر 1386
نامه سرگشاده به مدیر مدرسه

جناب آقای اصغری

مدیر محترم دبیرستان شهید مطهری عباس آباد مازندران

با سلام

احتراما پیرو گفتگوی اینترنتی اخیر در خصوص پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت با بهره گیری از الگوی استاندارد بین المللی ISO 9001 به استحضار می رساند، جنابعالی و اعضای محترم هیات امناء مدرسه می توانید با مطالعه مطالب مطرح در این یادداشت نسبت به مفاهیم و نیازمندی های پایه این استاندارد آشنایی مقدماتی کسب نمایید.

 

<مطالعه موردی 1 - مطالعه موردی 2 - مطالعه موردی 3>

 

علاوه بر این در پاسخ به پرسش جنابعالی در رابطه با کسب اطلاع از اجرای سیستم های مشابه در دیگر مدارس و موسسات آموزشی به عرض می رساند، جنابعالی می توانید با رجوع به پیوندهای ذیل تجارب بهره گیری از پیاده سازی این استاندارد و سیستم مدیریتی مبتنی بر آن را مورد مداقه قرار دهید.

تجربه مشابه 1

تجربه مشابه 2

 تجربه مشابه ۳

در پایان یک نمونه از مهمترین اسنادی که باید در هنگام طراحی سیستم مدیریت کیفیت در یک موسسه آموزشی تدوین گردد، ارایه می گردد.لطفا برای دریافت این سند تحت عنوان نظامنامه کیفیت، اینجا را کلیک کنید.

پس از پیاده سازی سیستم و درخواست برای ممیزی موسسه آموزشی متبوع جنابعالی دریافت کننده گواهینامه بین المللی این استاندارد خواهد گردید.شما می توانید نمونه این گواهینامه را در اینجا مشاهده فرمایید.

لازم به یادآوری است پیاده سازی سیستم یاد شده هیچ ارتباطی به دریافت گواهینامه ندارد و شما می توانید بدون دریافت چنین گواهی نامه ای؛ سیستم مدیریت کیفیت را طراحی و پیاده سازی نموده و همواره آنرا بهبود بخشید.

 

امیدوارم با ارایه این یادداشت توانسته باشم به خواسته جنابعالی پاسخی مناسب که راهگشای تصمیمات و اقدامات بعدی شما باشد داده باشم.

خواهشمندم در این خصوص از هر گونه تماس با اینجانب دریغ نفرمایید.

با احترام فراوان - حسین صادق فر - مشاور مدیریت


یکشنبه 29 مهر 1386
آشنایی با ویرایش جدید استاندارد ISO 9001:2008

ویرایش جدید استاندارد ایزو 9001 در سال 2008 میلادی از طرف موسسه بین المللی استاندارد منتشر خواهد شد. این نسخه از استاندارد توجه ویژه ای به مدیریت راهبردی و عملیاتی خواهد داشت.

استاندارد ایزو 9001 ویرایش 2008 از توسعه سازمان ها برای دستیابی به موفقیت های پایدار حمایت خواهد کرد. همچنین این استاندارد مکمل الگوهای تعالی عملکرد در سازمان ها خواهد بود.

             دریافت متن کامل مقاله


شنبه 28 مهر 1386
آغاز تغییر !

تغییر از « من » آغاز می‌شود.

نقل از راهکار مدیریت


پنج‌شنبه 26 مهر 1386
راز موفقیت !

نقل از راهکار مدیریت

قوانین ساده رسیدن به موفقیت در محل کار:

1- همیشه رئیس درست می‌گوید.

2- اگر زمانی متوجه شدید که واقعاً رئیس اشتباه کرده است، به قانون 1 مراجعه کنید!

 


چهارشنبه 25 مهر 1386
معرفی یک سایت آموزشی

مرکز تحقیقات فناوری و آموزش های حرفه ای  در راستای توسعه فعالیتهای پژوهشی و اطلاع رسانی، بر مبنای فناوری ارتباطات و اطلاعات در حوزه آموزشهای حرفه ای  فعالیت می نماید. فعالیتهای این مرکز در راستای آموزش مجازی ، توسعه وب و اجرای تحقیقات در قالب یک Think Tank و یک مرکز اطلاع رسانی به انجام می رسد.

مشاهده سایتمشاهده سایت


سه‌شنبه 24 مهر 1386
بی انگیزگی کارکنان خود را متوقف کنید.

اغلب شرکت ها اشتباه عمل می کنند. آنها به جای آنکه سعی کنند تا به کارکنان خود انگیزه بدهند، باید از بی انگیزه شدن کارکنان خود جلوگیری کنند.

تعداد زیادی از پرسنل وقتی یک کار جدید را آغاز می کنند، بسیار شیفته و علاقه‌مند آن هستند. اما طبق یافته های تحقیق ما، در 85 درصد شرکت ها، انگیزه پرسنل در شش ماهه اول به سرعت کاهش می یابد و در سال های بعد نیز روحیه آنها بدتر خواهد شد. این یافته ها بر اساس مطالعه ای شکل گرفته است که بر روی 2/1 میلیون نفر از کارکنان 52 شرکت برتر از میان 1000 شرکت مجله فورچون بین سالهای 2001 تا 2004 ، توسط موسسه تحقیقاتی سیروتا ( نیویورک) انجام شده است.

ادامه مقاله

این مشکل به اصول و مبانی مدیریت مربوط می شود. یعنی هم به سیاستها و رویه هایی که شرکتها در مدیریت کردن نیروهایشان به کار می گیرند و هم به روابطی که مدیران به صورت فردی به وسیله گزارش های مستقیم خود برقرار می کنند.

تحقیق ما نشان می دهد که چگونه رفتار و عملکرد مدیران به مشکل بی انگیزگی پرسنل اضافه می کند. همچنین تحقیق ما نشان خواهد داد که مدیران برای تغییر این وضع چه کاری می توانند انجام دهند.


1 2 3 4 >>
برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 1109552


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها
 

| تماس با من  |







Powered by WebGozar


 

مشاهده نسخه معرفی کتاب زنده پیاده سازی ایزو 9001