X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
مشاور مدیریت
مدیریت محترم؛ برای هر مساله ای راه حلی وجود دارد خوشحال خواهم شد در یافتن راه حل ها با شما همراه باشم. ؛تفکر - تلاش - توکل؛
مهر 1394
ش ی د س چ پ ج
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
بایگانی
موضوع بندی

 

یکشنبه 31 شهریور 1392
آیا شرکت ما را به دوستان تان معرفی می‌کنید؟

زمان که مشتریان به فرآورده‌های یک برند دلبسته میشوند، نه تنها برحجم خرید خود میافزایند بلکه شرکت محبوب خود را به دیگران  نیز توصیه میکنند و به بیان دیگر به آن برند وفادار میشوند. به طور کلی خشنودی مشتری هدفی بالاتر از رقم فروش یک معامله است و ایجاد مصرف کنندگان وفادار و خشنود غایت فعالیتهای بازاریابی است.

 امتیاز خالص ترویج کننده فروش یا NPS ابزاری مدیریتی و موثر برای ارزیابی رضایت مشتریان درون سازمانی (کارمندان ) و مشتریان برون سازمانی است، این ابزار به منظور سنجش درجه وفاداری مشتریان به کار میرود. در این روش سوالی ساده مطرح میشود، آن هم اینکه " چه میزان احتمال دارد که ما را به دوستان و آشنایان خود پیشنهاد دهید؟" حال براساس نوع پاسخ مشتریان، میتوان آنها را ذیل سه دسته بندی درآورد:

•    ترویج دهندگان یا هواداران (promoters) که دارایی ارزشمند سازمان بوده و موجب سودآوری می‌شوند

•    منفعلها یا بی تفاوتها (passives) که گشایشی در کسب وکار ایجا نمی‌کنند.

•    و تحقیرکنندگان یا کم جلوهدهندگان (detractors) که باعث کاهش سوآوری میشوند و پاشنه آشیل سازمان هستند.

 روش NPS نخستین بار توسط فِرِد ریچهلد معرفی شد و شمایی کلی از عملکرد سازمان را از دریچه دید مشتریان آن به نمایش میگذارد. شاخص NPS احتمال تداوم همکاری مشتریان رابه خوبی نشان می‌دهد. مطلب کامل را در درگی بخوانید


شنبه 30 شهریور 1392
۱۱ نظر از موفق ترین بنیان گذارانِ استارت آپ ها درباره اهمیت فضای کار
محیط کار شما فقط جایی برای کار کردن نیست. کوچک، بزرگ یا شریکی، مهم نیست، مسئله این است که محیط کار نمادی ست از آنچه درونش انجام گرفته و تولید می شود. از طرف دیگر محیط دفتر کار تأثیر عمیقی بر روحیه کارمندان می گذارد و اگر درست طراحی شده باشد می تواند یک روز پر انرژی را در شرکت به ارمغان آورد.
در این نوشتار قصد داریم تا نظر ۱۱ تن از بنیان گذاران استارت آپ های موفق را در این باره آورده ایم؛ اینکه چه نوع فضای کاری را می پسندند و تاثیر آنها بر محیط دفتر کار چگونه خواهد بود. حتی اگر در حال حاضر  صاحب استارت آپی نیستید باز هم توصیه می کنیم ادامه این مطلب را از دست ندهید.

پنج‌شنبه 28 شهریور 1392
گوگل مدام در حال بهبود است

گوگل مدام در حال کار است که بهتر شود... درست به همین خاطر بود که سال پیش گوگل نمودار دانش یا Knowledge Graph را راه اندازی کرد تا مردم هنگام جستجوی چیزی، به صورت مستقیم به اطلاعات در همان صفحه جستجو دست پیدا کنند، بدون اینکه لازم باشد روی نتایج جستجو کلیک کنند. این قسمت را هنگام جستجو، در سمت راست صفحه می‌بینید. مثلا وقتی نام یک شخصیت مهم مثلا یک ورزشکار (مثلا تختی)، دانشمند (مثلا حسابی) یا شخصیت سیاسی مهم (مثلا خامنه ای) را جستجو می‌کنید، اطلاعات مختصر و مفیدی را در مورد او در همان صفحه جستجو می‌توانید ببینید. 


چهارشنبه 27 شهریور 1392
مدیریت عاشقانه به روز شد.
مدیریت عاشقانه به روز شد.

سه‌شنبه 26 شهریور 1392
قابل توجه مدیران مدعی پیاده سازی استراتژی


دوشنبه 25 شهریور 1392
گوگل هم به فکر خانواده کارمندانش پس از مرگ هست

اگر یکی از کارمندان امریکایی گوگل در حین کار برای این غول تکنولوژی (که فقط ۱۴ سال از تاسیس آن می گذرد،) به هر نحوی جان خود را از دست دهد، شریک زندگی او برای یک دهه، هر سال چکی معادل ۵۰٪ حقوق سالانه آن فرد را دریافت خواهد کرد. و حتی غافلگیرکننده تر اینکه لازم نیست کارمندان گوگل برای این مزیت، هیچ ویژگی یا امتیاز خاصی داشته باشند. کوچک و بزرگ، یکی هستند... نارنجی را برای دانستن اطلاعات کاملتری از این مطالب بخوانید.


یکشنبه 24 شهریور 1392
مشاور مدیریت تمامی اخبار و رویدادهای مرتبط با سامانه اعتباربخشی به بیمارستان را همواره دنبال می نماید. برای اطلاع از آخرین اخبار و نتایج رویدادهای مرتبط از قسمت اعتبار بخشی بیمارستان های وب سایت مشاور مدیریت بازدید فرمایید.

1 2 3 >>
برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 1109552


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها
 

| تماس با من  |Powered by WebGozar


 

مشاهده نسخه معرفی کتاب زنده پیاده سازی ایزو 9001