X
تبلیغات
رایتل
مشاور مدیریت
مدیریت محترم؛ برای هر مساله ای راه حلی وجود دارد خوشحال خواهم شد در یافتن راه حل ها با شما همراه باشم. ؛تفکر - تلاش - توکل؛
مهر 1394
ش ی د س چ پ ج
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
بایگانی
موضوع بندی

 

سه‌شنبه 1 اسفند 1391
سرنوشت نامعلوم «سازمان نظام مشاوره مدیریت» پس از 10ماه!؟
در سیاست های برنامه پنجم توسعه، تاسیس سازمان بهره وری در ماده 79 قانون برنامه و نیز شکل  گیری سازمان نظام مدیریت مشاوره بر اساس قانون بهبود فضای کسب و کار لحاظ شده است. صنعت مشاوره مدیریت به عنوان یک نهاد پشتیبان در زمینه های مختلف: مدیریت تولید، فناوری، منابع انسانی، بازاریابی، ساختار، فرآیندها و... می تواند پشتیبان جدی یک بنگاه تولیدی باشد. 
امروزه مدیران توانمند و کارآفرین هم نمی توانند ادعا نمایند که با عنایت به گستردگی و تنوع مهارت ها و دانش ها در حوزه مدیریت از پس همه ابعاد تولید بر خواهند آمد، لذا نیاز به تقویت هر چه بیشتر این صنعت در کشور احساس می شود. 
درآمد صنعت مشاوره مدیریت در دنیا در سال 2011، بر اساس سالنامه صنعت مشاوره پلانکت 366 میلیارد دلار تخمین زده شده است که سهم آمریکا، آلمان و انگلستان در این بخش حدود 60درصد این بازار است. در ایران نیز در سال های گذشته تلاش های قابل توجهی برای شکل دهی به این صنعت و تقویت آن در کشور شده است. 
تاسیس شرکت نوسازی صنایع ایران، تقویت سازمان مدیریت صنعتی، تامین مالی بخشی از طرح های مشاوره توسط دولت، تاسیس شهرک های فناوری و مراکز خدمات کسب و کار و... از این دست تلاش هاست. با این همه این صنعت از مشکلات قابل توجه در کشور رنج می برد و لازم است تا با برخی اقدامات میان مدت و بلندمدت اصلاح روندهای موجود را در پیش گرفت. مشکلات این بخش را می توان در سه سطح کلی تقسیم نمود.

دوشنبه 30 بهمن 1391
معیارهای پایش و اندازه گیری فرایندها
فهرست معیارهای پایش و اندازه گیری عملکرد فرآیندها توسط مشاور مدیریت منتشر گردید. این فهرست در حال تکمیل شدن است و با کسب نظر صاحبان فرآیندها در سازمان های مختلف که تجاربی در این زمینه داشته اند به روز رسانی می گردد. 
بی شک دریافت نقطه نظرات صاحبان فرآیندها در بهبود این فهرست بسیار موثر خواهد بود. ادامه ...

یکشنبه 29 بهمن 1391
استاندارد مسئولیت اجتماعی
قسمت های مختلف استاندارد ایزو ۲۶۰۰۰ با عنوان مسئولیت اجتماعی در تصویر زیر مشخص شده است. اصل تصویر را به صورت پوستری در ابعاد A2 از اینجا دریافت نمایید.


شنبه 28 بهمن 1391
سبد خوب و بد

انسان‌ها به شیوه هندیان بر سطح زمین راه مى‌روند. با یک سبد در جلو و یک سبد در پشت! در سبد جلو، صفات نیک خود را مى‌گذارند و در سبد پشتی، عیب‌هاى خود را نگه مى‌دارند. به همین  سبب در طول زندگى چشمانمان فقط صفات نیک خودمان را مى‌بیند و عیوب همسفرى که جلوى ما حرکت مى‌کند. بدین گونه است که درباره خود بهتر از او داورى مى‌کنیم، غافل از آن که نفر پشت سرى ما هم به همین شیوه درباره ما مى‌اندیشد!


پنج‌شنبه 26 بهمن 1391
کتاب رایگان یک روز با آمار

کتاب داستان "یک روز با آمار" بصورت کامل و الکترونیکی به عنوان هدیه سال جهانی آمار قابل دانلود است. برای دانلود می توانید روی تصویر زیر کلیک کنید:


چهارشنبه 25 بهمن 1391
۵ درسی که والت دیزنی به ما آموخت
۱-کاری کنید که آن را دوست داشته باشید.
۲-کاری کنید که آن را جدی می‌گیرید.
۳-آن کار را برای دیگران انجام دهید.
۴-با اولین موفقیت خود کنار نکشید.
۵-نگذارید موانع شما را متوقف سازند.
مطلب تکمیلی را نیز مطالعه نمایید.

سه‌شنبه 24 بهمن 1391
مدیریت عاشقانه

همراه با مشاور مدیریت، همنوا با مدیریت عاشقانه


1 2 3 4 >>
برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 1106062


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها
 

| تماس با من  |Powered by WebGozar


 

مشاهده نسخه معرفی کتاب زنده پیاده سازی ایزو 9001