X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
مشاور مدیریت
مدیریت محترم؛ برای هر مساله ای راه حلی وجود دارد خوشحال خواهم شد در یافتن راه حل ها با شما همراه باشم. ؛تفکر - تلاش - توکل؛
مهر 1394
ش ی د س چ پ ج
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
بایگانی
موضوع بندی

 

یکشنبه 31 فروردین 1393
آیا شما هم از زمره گلایه کنندگان سازمان هستید یا بازیگران اصلی آن
همواره در سازمان های ایرانی افراد زیادی را می بینم که حتی با داشتن سمت های مدیریتی، از شغل خود و یا سازمان شان گلایه دارند. این دسته افراد پیشرفت شغلی شان را وظیفه سازمان می پندارند و هیچ گاه از منابعی که سازمان در اختیارشان گذاشته است برای رشد و توسعه مهارت های حرفه ای خودشان بهره ها نمی برند. البته گاهی هم دیده ام که تعدادی از افراد از این شرایط استفاده کرده و عملکر برجسته ای از خود نشان می دهند و فقط این افراد هستند که به بازیگران اصلی در سازمان تبدیل می شوند.
دنیای اقتصاد نیز در مقاله ؛ابزار تبدیل شدن به بازیگر اصلی سازمان؛ به این نکته توجه کافی نموده است و با انتشار نتایج پژوهشی به شرح آن پرداخته است.


پنج‌شنبه 28 فروردین 1393
چگونه یک سازمان در پیاده سازی فرآیندهای الکترونیک خود شکست می خورد

مطلبی را که مشاور فرآیند نوشته است اگر چه تمام دلایل شکست یک سازمان در پیاده سازی فرآیندهای الکترونیک نباشد ولی بدون شک یکی از مهمترین دلایل است. البته بسیاری از سازمان های ایرانی ممکن است از نظر رشد و توسعه هنوز به آن مرحله از بلوغ سازمانی نرسیده باشند که از فرآیندها به شیوه الکترونیک بهره ببرند ولی این آسیب شناسی می تواند برای آینده آنها مطرح باشد. از سوی دیگر اگر خواسته باشیم به امید احساس و اعلام نیاز مدیران میانی سازمان باشیم تا درخواست‌های خود را برای الکترونیکی کردن فرآیندها مطرح نمایند، شاید هیچ وقت به این مرحله نیز پا نگذاریم. اکنون مدیریت ارشد سازمان با یک دوگانگی روبرو است که باید برای آن راهکاری مناسب بیندیشد.


سه‌شنبه 26 فروردین 1393
آموزش در سازمان مدیریت صنعتی

آموزش در سازمان مدیریت صنعتی


چهارشنبه 20 فروردین 1393
درس گرفتن از اشتباه های دیگران از اصول مدیریت است

در مدیریت همیشه به یاد داشته باشید که از اشتباه های دیگران بهترین درس ها را بگیرید زیرا شما آنقدر فرصت ندارید که همه آنها را خودتان تجربه کنید.


شنبه 16 فروردین 1393
روند موفقیت در سال ۹۳

فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است. آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. سالی سراسر موفقیت و سلامتی داشته باشید. 

روند موفقیت


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 1109552


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها
 

| تماس با من  |Powered by WebGozar


 

مشاهده نسخه معرفی کتاب زنده پیاده سازی ایزو 9001