X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
مشاور مدیریت
مدیریت محترم؛ برای هر مساله ای راه حلی وجود دارد خوشحال خواهم شد در یافتن راه حل ها با شما همراه باشم. ؛تفکر - تلاش - توکل؛
مهر 1394
ش ی د س چ پ ج
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
بایگانی
موضوع بندی

 

سه‌شنبه 28 اسفند 1386
سال نو مبارک!

عیدت مبارک!


دوشنبه 27 اسفند 1386
 

Ü

Ü

Ü


شنبه 25 اسفند 1386
حرکتی چشمگیر !

کلیک کنید.مدیر محترم:به زودی حرکتی چشمگیر در ارایه خدمات مجازی مشاوره برای طراحی و پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت در وبلاگ مشاور مدیریت صورت خواهد گرفت.

اگر چه پیش بینی می شود این حرکت مورد انتقاد و اعتراض همکاران مشاور قرارگیرد لیکن تنها هدف آن رضایت خاطر مشتریان بالفعل و بالقوه پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ایزو ۹۰۰۱ خواهد بود.

 


شنبه 25 اسفند 1386
وزن اطلاعات اینترنتی چقدر است؟

کلیک کنید.نامه های افراد، قرارداد تجاری، اسپم (پیام های حامل ویروس)، خبرنامه ها، نمایش های تلویزیونی، مقالات خبری، برنامه های تعطیلات، صفحات معروف وب، موسیقی، پیام های تبریک و تسلیت و هر چیز دیگری که در زندگی انسان وجود دارد به صورت  «صفر» و «یک» در فضای اینترنت کدگذاری می شود.اگر همه آن ها را با هم جمع کنیم، وزن کل آن ها تقریبا به اندازه ...

برای مطالعه کامل مقاله اینجا کلیک کنید.


پنج‌شنبه 23 اسفند 1386
مدیریت – رابطه بین برنامه ریزی و اجرا

رهبری، صرفنظر از رهبرانی که به طور رسمی منصوب شده اند، یا رهبران غیررسمی، رابطه بین برنامه ریزی و اجرا را تعیین می کند. رهبری موثر به تغییر درک از برنامه ریزی راهبردی و خود سازمان و به غلبه بر رکود کمک می کند.

کلیک کنید.

بدون رهبری، اکثر برنامه های استراتژیک و راهبردی فقط یک تکه کاغذ بی ارزش خواهند بود. از همه مهمتر اینکه وقتی برنامه ریزی بدون رهبری انجام گیرد، وقتی کارکنان ببینند که برنامه ها نادیده گرفته می شوند یا زیر پا گذاشته می شوند، شکوه و شکایت بیشتری خواهند داشت. نتیجه آن این خواهد بود که رهبران رسمی اعتبار خود را از دست خواهند داد.برای مطالعه ادامه مقاله اینجا کلیک کنید.


سه‌شنبه 21 اسفند 1386
شما هم می توانید خود را بیازمایید !

برای مشاهده پاسخ روی تصویر کلیک کنید.


دوشنبه 20 اسفند 1386
نقش صداقت در رسیدن به موفقت شغلی و تجاری

کلیک کنید.اما زمانیکه شما صادقانه برخورد می کنید و مشتری های مناسبی را برای خود بر می گزینید، به احتمال زیاد به حرف های شما گوش می دهند. همچنین مشتری هایی که یک چنین خصوصیتی داشته باشند در خیلی از موارد با شما راه می آیند، برای مدت زمان طولانی با شما کار می کنند و شرایط مختلف شما را می پذیرند. این دقیقاً همان مشتری است که هر کسی آرزوی داشتن آن را دارد. درست نیست؟ در این شرایط صحبت کردن از روی صداقت به شما کمک می کند که بتوانید به خواست های خود برسید. برای مطالعه متن کامل مقاله اینجا کلیک کنید.


1 2 3 >>
برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 1109552


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها
 

| تماس با من  |Powered by WebGozar


 

مشاهده نسخه معرفی کتاب زنده پیاده سازی ایزو 9001