X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
مشاور مدیریت
مدیریت محترم؛ برای هر مساله ای راه حلی وجود دارد خوشحال خواهم شد در یافتن راه حل ها با شما همراه باشم. ؛تفکر - تلاش - توکل؛
مهر 1394
ش ی د س چ پ ج
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
بایگانی
موضوع بندی

 

جمعه 28 اسفند 1388
سال نو مبارک


چهارشنبه 26 اسفند 1388
توصیه های ایزو ۹۰۰۱ مشاور مدیریت

مدیر گرامی: تجارب مشاور مدیریت در خصوص اجرای پروژه های گوناگون طراحی و پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت مطابق استاندارد ایزو ۹۰۰۱ سبب ساز طراحی، تدوین و انتشار توصیه هایی برای نحوه پیاده سازی این استاندارد در سازمان ها گردیده است. در حال حاضر کمیک استریپ این توصیه ها در اینجا منتشر شده است و توضیحات مرتبط با هر مرحله به زودی تدوین و منتشر خواهد گردید. 


سه‌شنبه 25 اسفند 1388
کلمات کلیدی مشاور مدیریت

 

همکاران گرامی مشاورین عزیز: آیا می دانید مهمترین کلمات کلیدی که جستجوی آنها در گوگل بازدید کنندگان زیادی را به سوی مشاور مدیریت سوق داده است عبارتند از: 

مدیریت، مشاور، برون سپاری، مدیریت زمان، ارزیابی متوازن، مدیریت راهبردی، نظام آراستگی، اصول مدیریت، خود کارآمدی، نمودار استخوان ماهی 

شاید تحلیل این کلمات کلیدی، بتواند راهگشای جهت دهی خدمات مشاوره مدیریت گردد.


دوشنبه 24 اسفند 1388
میزان افزایش دستمزد کارگران در سال ۸۹ تعیین شد

شورای عالی کار با حضور نمایندگان کارگران، کارفرمایان و وزیر کار میزان افزایش دستمزد کارگران را در سایر سطوح مشخص کردند. به گزارش ایسنا و فارس حداقل دستمزد کارگران در سال ۸۹ با ۱۵ درصد افزایش (معادل ۴۰ هزار تومان) ۳۰۳ هزار و ۴۸ تومان تعیین شد. هم چنین دستمزد پایه سایر سطوح نیز ۷ درصد به اضافه روزانه ۷۰۱ تومان رشد یافت. میزان بن کارگری نیز با ۱۰۰ درصد افزایش ماهانه ۲۰ هزار تومان تعیین شد.سلیم بهرامی عضو شورای عالی کار در گفت‌وگو با ایسنا گفت: در این جلسه که همه نمایندگان کارگران، کارفرمایان، دولت و شخص وزیر کار در آن حضور داشتند، افزایش 15 درصدی حداقل دستمزد مصوب شد، بنابراین رقم 303 هزار تومان به عنوان حداقل دستمزد سال آینده تعیین شد. او افزود:‌ افزایش دستمزد در سایر سطوح نیز هفت درصد تصویب شد و بن کارگری از 10 هزار تومان به 20 هزار تومان افزایش یافت. همچنین دیگر عضو شورای عالی کار افزایش 100 درصدی بن کارگری و افزایش 2.5 درصدی پایه سنواتی را از جمله مهمترین مزیت‌های حداقل دستمزد سال 89 کارگران عنوان کرد.احمدرضا معینی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به تعیین حداقل دستمزد کارگران در سطح 303 هزار و 48 تومان، در مورد مزیت‌های حداقل دستمزد کارگران برای سال آینده اظهار داشت: یکی از مزیت‌های این دستمزد نسبت به سال‌های گذشته افزایش 100 درصدی بن کارگری از 10 هزار تومان به 20 هزار تومان است. وی ادامه داد: همچنین پایه سنوات که طی چند سال گذشته بدون تغییر مانده بود با افزایش 2.5 درصدی از 125 به 200 تومان افزایش پیدا کرد. بر این اساس حداقل دستمزد روزانه یک کارگر 10 هزار و 100 تومان تعیین شده است و در سایر سطوح نیز دستمزد پایه 7 درصد به اضافه روزانه معادل 701 تومان رشد خواهد داشت. منبع خبر: روزنامه خراسان


یکشنبه 23 اسفند 1388
نظریه های مدیریت


شنبه 22 اسفند 1388
روش و مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود

کلیک کنید.۱- پس از تکمیل دو برگ تقاضانامه و دو برگ شرکتنامه (مطابق نمونه ضمیمه) و تهیه دو جلد اساسنامه و امضای ذیل تمام اوراق توسط تمام شرکا جهت پرداخت هزینه تعیین نام پس ازا خذ فیش به بانک های معین مراجعه و فیش پرداختی را به واحد حسابداری اداره ثبت شرکت ها ارائه واحد مزبور نسبت به ممهور نمودن برگ اظهارنامه اقدام می نماید. 


۲- چند نام (با توجه به اینکه: 1- نام خارجی نباشد 2- سابقه ثبت نداشته باشد 3- دارای معنا و مفهوم باشد 4- با فرهنگ اسلامی مطابقت داشته باشد) انتخاب و به واحد تعیین نام اداره ثبت شرکت ها مراجعه و مسئول مربوطه با بررسی نام های ارائه شده نسبت به انتخاب و تعیین نام اقدام ونام تعیین شده را در روی برگ اظهارنامه قید می نماید و سپس اخذ موافقت از مسئولین اداره ثبت شرکت ها در خصوص نام تعیین شده بعمل آید و این نام باید در واحد تعیین نام ثبت دفتر شود.  

۳- مدارک را با توجه به مواردی که ذکر شد (2 برگ تقاضانامه 2 برگ شرکتنامه 2 جلد اساسنامه فتوکپی شناسنامه کلیه شرکا ارائه مجوز در صورت نیاز 2 نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسسین 2 نسخه صورتجلسه هیات مدیره) تحویل قسمت پذیرش مدارک اداره ثبت شرکتها داده و رسید دریافت شود و با عنایت به تاریخ تعیین شده برای اعلام نتیجه در روز موعد به (احدی از شرکا یا وکیل رسمی شرکت) به باجه اعلام نتیجه اداره ثبت شرکتها مراجعه نماید. 


4- در صورتی که کارشناس اداره ثبت شرکتها ایرادی یا نقصی در مدارک ابرازی مشاهده ننماید نسبت به تهیه پیش نویس آگهی ثبت اقدام و پیش نویس مربوطه پس از تایید مسئولین اداره ثبت شرکتها تایپ و در روز مراجعه تحویل متقاضی داده می شود متقاضی بایستی به بانک مراجعه و نسبت به پرداخت حق الثبت که در ذیل اظهارنامه مبلغ آن قید شده اقدام نماید. ادامه این مطلب را در اینجا مطالعه فرمایید.


شنبه 22 اسفند 1388
ابزار مدیریت

اکنون مدیران شاهد پیدایش روز افزون ابزارها و فناوری های مدیریتی در دنیای کسب و کار هستند . برخی از این ابزارها مانند برنامه ریزی استراتژیک و الگویابی از بهترین ها گستره کاربرد وسیعی را شامل می شوند، در حالی که بعضی دیگر مانند شناسای و ردیابی رادیویی محصولات - RFID -  حیطه کاربرد بسیار محدودی دارند.
آشنایی، انتخاب و به کارگیری صحیح این ابزارها از جمله وظایف چالش برانگیز مدیران است. مشاور مدیریت در این قسمت در نظر دارد به معرفی تعدادی از این ابزارها بپردازد و وب سایت ها و یا وبلاگ هایی را که به گونه تخصصی به معرفی و تشریح ابزارهای مدیریت پرداخته اند شناسایی و معرفی نماید. مطالعه این مجموعه راهنما، کمک می کند تا مدیران  شناخت واقع‌ بینانه‌تری از متداول ترین ابزارهای مدیریتی به دست آورند و در زمان رویارویی با مسایل پیچیده سازمانی، بتوانند ابزار یا ابزارهای مناسب را انتخاب کرده و به موقع بکار گیرید. فهرست ابزارهای مدیریت که از کاربری بیشتری برخوردار هستند عبارت است از:
- کسب و کار
- مدیریت منابع انسانی
- مدیریت مشتریان
- مدیریت سرمایه
- سیستم های مدیریت
- مدیریت پروژه
- مدیریت فناوری اطلاعات
- مدیریت راهبردی
- مدیریت تبلیغات و بازاریابی
- مدیریت دانش
- مدیریت آراستگی محیطی
- مدیریت ارتباطات
- مدیریت برند
- مدیریت خلاقیت و نوآوری
- مدیریت پیکره بندی
- مدیریت زمان
- تصمیم سازی
- خدمات مدیریت
- مدیریت بهره وری

مدیر گرامی: خواهشمند است در صورتی که وبسایت/ وبلاگی را سراغ دارید که به صورت تخصصی در زمینه ابزار مدیریت مطلب منتشر می کند برای ثبت نام و نشانی آن این فرم را تکمیل فرمایید.


1 2 3 4 5 >>
برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 1109537


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها
 

| تماس با من  |Powered by WebGozar


 

مشاهده نسخه معرفی کتاب زنده پیاده سازی ایزو 9001