مشاور مدیریت
مدیریت محترم؛ برای هر مساله ای راه حلی وجود دارد خوشحال خواهم شد در یافتن راه حل ها با شما همراه باشم. ؛تفکر - تلاش - توکل؛
مهر 1394
ش ی د س چ پ ج
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
بایگانی
موضوع بندی

 

یکشنبه 29 مهر 1386
نامه سرگشاده به مدیر مدرسه

جناب آقای اصغری

مدیر محترم دبیرستان شهید مطهری عباس آباد مازندران

با سلام

احتراما پیرو گفتگوی اینترنتی اخیر در خصوص پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت با بهره گیری از الگوی استاندارد بین المللی ISO 9001 به استحضار می رساند، جنابعالی و اعضای محترم هیات امناء مدرسه می توانید با مطالعه مطالب مطرح در این یادداشت نسبت به مفاهیم و نیازمندی های پایه این استاندارد آشنایی مقدماتی کسب نمایید.

 

<مطالعه موردی 1 - مطالعه موردی 2 - مطالعه موردی 3>

 

علاوه بر این در پاسخ به پرسش جنابعالی در رابطه با کسب اطلاع از اجرای سیستم های مشابه در دیگر مدارس و موسسات آموزشی به عرض می رساند، جنابعالی می توانید با رجوع به پیوندهای ذیل تجارب بهره گیری از پیاده سازی این استاندارد و سیستم مدیریتی مبتنی بر آن را مورد مداقه قرار دهید.

تجربه مشابه 1

تجربه مشابه 2

 تجربه مشابه ۳

در پایان یک نمونه از مهمترین اسنادی که باید در هنگام طراحی سیستم مدیریت کیفیت در یک موسسه آموزشی تدوین گردد، ارایه می گردد.لطفا برای دریافت این سند تحت عنوان نظامنامه کیفیت، اینجا را کلیک کنید.

پس از پیاده سازی سیستم و درخواست برای ممیزی موسسه آموزشی متبوع جنابعالی دریافت کننده گواهینامه بین المللی این استاندارد خواهد گردید.شما می توانید نمونه این گواهینامه را در اینجا مشاهده فرمایید.

لازم به یادآوری است پیاده سازی سیستم یاد شده هیچ ارتباطی به دریافت گواهینامه ندارد و شما می توانید بدون دریافت چنین گواهی نامه ای؛ سیستم مدیریت کیفیت را طراحی و پیاده سازی نموده و همواره آنرا بهبود بخشید.

 

امیدوارم با ارایه این یادداشت توانسته باشم به خواسته جنابعالی پاسخی مناسب که راهگشای تصمیمات و اقدامات بعدی شما باشد داده باشم.

خواهشمندم در این خصوص از هر گونه تماس با اینجانب دریغ نفرمایید.

با احترام فراوان - حسین صادق فر - مشاور مدیریت


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 1109221


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها
 

| تماس با من  |Powered by WebGozar


 

مشاهده نسخه معرفی کتاب زنده پیاده سازی ایزو 9001