مشاور مدیریت
مدیریت محترم؛ برای هر مساله ای راه حلی وجود دارد خوشحال خواهم شد در یافتن راه حل ها با شما همراه باشم. ؛تفکر - تلاش - توکل؛
مهر 1394
ش ی د س چ پ ج
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
بایگانی
موضوع بندی

 

یکشنبه 11 اسفند 1387
وبلاگ‌نویسی «موج سوم» با موضوع: «چرا به خاتمی رأی می‌دهم؟»

«پویش حمایت از خاتمی» (موج سوم) از اندیشوران، فعالان سیاسی و وبلاگ‌نویسان ایرانی دعوت می‌کند نوشته‌های خود را با موضوع «چرا به خاتمی رأی می‌دهم؟» یا موضوعاتی مرتبط با نامزدی و پیروزی خاتمی برای «موج سوم» ارسال کنند.
اگر شما هم می‌خواهید به خاتمی رأی دهید، قاعدتاً برای این باور دلیل یا دلایلی اندیشیدنی دارید که شاید برای دیگر هم‌وطنانتان نیز شنیدنی باشد و موضع آن‌ها را در انتخابات پیش رو تغییر دهد.اگر وبلاگ‌نویس هستید دعوت «فراخوان پُستِ وبلاگ نویسی» را اجابت کنید و به قلم خود مطلبی تحت عنوان «چرا به خاتمی رای می‌دهم؟» یا موضوعی مرتبط بنویسید و در صورت تمایل لینک پُست خود را به همراه مشخصات و عکس‌تان از طریق آدرس khatamiblog@mowj.ir برای ما ارسال نمایید.
اگر وبلاگ‌نویس نیستید ولی از دانشوران و فعالان سیاسی و اهل اندیشه و قلمید و در این‌باره سخن شنیدنی دارید نیز یادداشت‌های خود را به همراه عکس‌تان از طریق آدرس فوق برای ما بفرستید.گزیده‌ای از یادداشت‌هابی که حاوی دلایل نو، خردپسند، متین و شنیدنی و/یا دارای قدرت ادبی، اقناعی و احساسی بیشتری باشند، در صفحه ویژه‌ای از این وب‌سایت منتشر خواهند شد. «موج سوم» به یکی از پربیننده‌ترین سایت‌های سیاسی فارسی‌زبان تبدیل شده است و مطالبی که در این پایگاه منتشر می‌شوند، توسط تعداد زیادی از نخبگان و هم‌وطنان ایرانی‌تان خوانده خواهد شد.گفتنی است در مرحله پیشین، 2000 وبلاگ‌نویس ایرانی دعوت اولین فراخوان وبلاگ‌نویسی «موج سوم» را اجابت کردند و با انتشار یادداشت‌های خود با عنوان «چرا خاتمی بیاید؟» وبلاگستان ایرانی را به عرصه گفتگو درباره‌ی ضرورت‌های نامزدی خاتمی بدل کردند. در مرحله جدید نیز «موج سوم» امیدوار است با یاری وبلاگ‌نویسان ایرانی، جهان مجازی بستر مناسبی برای تجربه گفتگوی جمعی و اخلاقی دیگری فراهم نماید.

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 1106950


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها
 

| تماس با من  |Powered by WebGozar


 

مشاهده نسخه معرفی کتاب زنده پیاده سازی ایزو 9001